Trainee - International Corporates (m/f/diverse)
Commerzbank AG
This job is no longer available.

  • Graduate Program / Job Rotation Program (From 19 to 24 months)
  • Prague (Czechia)
  • Published on August 29 2021
Task:
Náplň práce
  • Podpora klientských poradců v rámci obchodního týmu
  • Příprava podkladů o firemních klientech v souvislosti s procesem KYC (Know Your Customer), korespondence s klienty a interní komunikace v rámci skupiny Commerzbank
  • Analýza klientů a akvizic, tvorba obchodních/produktových nabídek, příprava úvěrových obchodů a podkladů do schvalovacího procesu
  • Účast na jednáních se stávajícími klienty a také účast na akvizičních schůzkách
  • Zapojení do pravidelných interních schůzek a aktuálních projektů v rámci International Corporates

Profile:
Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření (minimálně Bc.)
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Výborné komunikační schopnosti a důraz na detail
  • Dobrý time management a vytrvalost
  • Orientační znalost finančních výkazů
  • Znalost ČJ a AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou

Nabízíme
  • Perspektivní a odbornou práci na plný pracovní úvazek v příjemném kolektivu
  • On-the-job training, možnost poznat chod různých oddělení banky
  • Další vzdělávání v rámci koncernu, možnost školení ve Frankfurtu a účasti na Trainee programu v Londýně
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (6 týdnů dovolené, Multisport kartu, příspěvek na stravování a na doplňkové penzijní spoření, proplacení MHD kupónu, příspěvek na výuku cizích jazyků, sick days, kompenzace mzdy v případě nemoci, kafeterie, firemní akce atd.)

Jedná se o práci na plný úvazek. Pozice je určena pro absolventy a zájemce s praxí max. do 2 let. Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis v angličtině. Těšíme se na vaši odpověď!

Company
Commerzbank v České republice

Commerzbank je na českém trhu od roku 1992, kdy otevřela pobočku v Praze. Od té doby je jednou z nejvýznamnějších zahraničních bank v České republice a nabízí korporátním klientům široké spektrum bankovních služeb nejvyšší kvality.